Cisco ISE

Cisco Identity Services Engine — платформа для моніторингу, управління доступом та захисту корпоративних мереж

Надайте надійний та гнучкий доступ до вашої корпоративної мережі та забезпечте безпеку: у будь-який час, з будь-якого пристрою, з урахуванням контексту. Платформа Cisco Identity Services Engine (ISE) дає вам повну видимість та можливість автоматично відстежувати та контролювати кожного користувача та кожне підключення.

ISE – це цілісний підхід до безпечного мережевого доступу. Рішення допоможе вам забезпечити доступність, мобільність, масштабованість та подбати про захист корпоративної мережі, надаючи засоби для запобігання кібератакам та ефективного усунення їх наслідків:

Автоматизація надання доступу

Ваші співробітники отримають швидкий та захищений автоматизований доступ до необхідних ресурсів на основі політик вашої компанії. Допомога технічного спеціаліста не буде потрібна. Полегшіть роботу вашої IT-служби.

Управління мережами та політиками безпеки

Інтуїтивна автоматизація. Інтеграція з партнерськими рішеннями для ще більш ефективного виявлення та нейтралізації кіберзагроз.

Захист мережевих ресурсів компанії

Забезпечте максимальну безпеку корпоративної мережі. Зменшуйте поверхню атаки. Активуйте надійний автоматизований захист від загроз.

Захист мережевих ресурсів компанії

Забезпечте максимальну безпеку корпоративної мережі. Зменшуйте поверхню атаки. Активуйте надійний автоматизований захист від загроз.

Чому Cisco ISE

на 200 годин
в середньому економиться час, необхідний для усунення основних подій безпеки мережі

на 98%
скорочується час, необхідний для внесення змін до мережі

1,6 млн дол.
заощаджено завдяки своєчасному запобіганню подіям безпеки протягом трьох років

Оптимізація надання доступу

 • автоматизуйте доступ співробітникам вашої компанії у рамках стратегії BYOD. Підключати мобільні пристрої, власні планшети та лептопи можна самостійно;
 • спрощуйте гостьовий доступ. Гостьові портали ISE налаштовуються відповідно до ваших політик безпеки, а для підключення будь-якого пристрою потрібно всього кілька хвилин.

Легке керування та ідентифікація пристроїв

ISE спрощує адміністрування та моніторинг надання захищеного доступу користувачам при бездротовому, VPN або дротовому підключенні.
Ваша IT-служба отримує повну видимість у корпоративній мережі та у будь-який момент часу відстежує всі підключені пристрої. Крім того, в ISE зберігається докладна історія підключень кінцевих точок і профілів користувачів, включаючи тип підключення (гостьовий, співробітник, контрагент) або програми, що використовуються на пристрої.

Гнучкі політики управління без зайвого навантаження на інфраструктуру

Технологія Cisco TrustSec полегшує програмно-розподілене сегментування на основі певних політиками компанії корпоративних ролей. Ви маєте можливість встановлювати різні рівні доступу для співробітників компанії та контрагентів, без перепроектування та ускладнення корпоративної IT-інфраструктури. ISE забезпечить вам безперебійну роботу до 1 млн. зареєстрованих пристроїв і до 250 тис. функціонуючих одночасно.

© 2010-2022 Winncom Technologies. Все права защищены.
Winncom Technologies © 2022

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

 • Безпека
 • Побудова мережі
 • ЦОД
 • Бездротові рішення
 • Відеоконференцзв'язок
 • Обладнання
 • Сервісне обслуговування
 • Управління проектами під ключ
 • Все

*поля обов'язкові для заповнення.

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ І ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ

*
поля обов'язкові для заповнення.