Cisco AMP

Cisco AMP - комплексний захист від складних шкідливих програм

Моніторинг атак 24/7. Блискавичне виявлення загроз. Ефективна протидія спробам порушення безпеки. Ліквідація шкідливих програм.

Повна видимість і безперервний контроль – відбивайте складні кібератаки.

Безпека під контролем – отримаєте ефективний засіб захисту від загроз і безперервного аналізу операцій навіть у складних розподілених мережах. Cisco Advanced Malware Protection включає функції глобального аналізу шкідливих програм, засоби їх миттєвого блокування, а також «пісочницю» з розширеним функціоналом. Рішення дозволить відбивати складні кібератаки і моніторити файлові операції в кожній ділянці розподілених мереж для швидкого виявлення, блокування і ліквідації загроз.

ПЕРЕВАГИ Cisco AMP

Відстеження всіх порушень безпеки
100%

Скорочений час на виявлення шкідливого ПО
~ 4,6 годин AMP
~ 100 днів у середньому в галузі

Збір бази зразків шкідливого ПО
1,5 млн на добу

МОЖЛИВОСТІ

Глобальна аналітика
Експерти в сфері кібербезпеки Cisco Talos щодня збирають і аналізують понад 1,5 млн зразків шкідливого ПЗ. Результати таких досліджень завантажуються в базу AMP. Постійно оновлювані дані дають AMP можливість у режимі 24/7 порівнювати файли, інформацію про їх поведінку і телеметрію з базою і ефективно протидіяти відомим або невідомим погрозам.

Точкове виявлення і миттєве блокування
Отримайте рішення для миттєвого безперервного блокування загроз, що атакують корпоративну мережу. AMP аналізує кожен файл в точці входу, застосовуючи механізми машинного навчання, виявлення загроз, індивідуальне порівняння сигнатур і методи виявлення характерних ознак на основі нечіткої логіки. Рішення фільтрує невідомі і вже відомі загрози, прискорює виявлення атак і активує захист в автоматичному режимі.

Розширені можливості «пісочниці»
Завдяки вдосконаленню технологій AMP забезпечує безперервний динамічний і статичний аналіз файлів в автоматичному режимі, на основі даних 700+ поведінкових індикаторів. Завдяки детальному моніторингу виявляються приховані кібератаки, а також полегшуються завдання виявлення, пріоритизації і блокування складного шкідливого ПЗ.

Надійний захист і постійний моніторинг
AMP дозволить відстежувати поведінку кожного файлу з моменту його появи в корпоративної мережі вашої компанії. Рішення здійснює аналіз і реєструє активність файлів в кожній точці вашої мережі. При реєстрації шкідливої поведінки ваш департамент кібербезпеки отримає ретроспективне повідомлення AMP, що містить вичерпну інформацію про загрозу, в тому числі: шлях потрапляння в мережу, локалізацію та опис дій. Вам залишиться тільки клікнути мишкою кілька разів, щоб нейтралізувати виявлене шкідливе ПЗ.

Огляд рішення

Демонстрація рішення

© 2010-2022 Winncom Technologies. Все права защищены.
Winncom Technologies © 2022

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

  • Безпека
  • Побудова мережі
  • ЦОД
  • Бездротові рішення
  • Відеоконференцзв'язок
  • Обладнання
  • Сервісне обслуговування
  • Управління проектами під ключ
  • Все

*поля обов'язкові для заповнення.

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ І ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ

*
поля обов'язкові для заповнення.