Управління системами безпеки

 

Комплекс заходів із розробки та впровадження загальної системи управління інформаційною безпекою (СУІБ) бізнесу або некомерційних організацій – це необхідна складова глобального менеджменту підприємства.

Регламентація відповідно до міжнародних норм

Вимоги, процедури і протоколи організації управління в цій сфері регулюються актуальною версією міжнародних стандартів ISO / IEC 27001 та ISO / IEC 27002. Ця система дозволить своєчасно виявляти, аналізувати і запобігати всіляким ризикам, яким піддається корпоративна інформація. У комплексі СУІБ створюють і впроваджують організаційну структуру, конкретні процедури, бізнес-процеси, політики, посадові обов’язки. При плануванні враховують повну сукупність внутрішніх, зовнішніх факторів, які впливають на збереження комерційної таємниці і будь-якої іншої інформації, відстежують можливі шляхи впливу і загрози на кожному етапі.

Siem

SIEM - це Security Information and Event Management. Ця система призначена для аналізу інформації, яка надходить від різних інших систем, таких як DLP, IDS, антивірусів, різного «заліза» (Fortinet, маршрутизатори і т.д.) і подальшого виявлення відхилення від норм за певними критеріями. SIEM потрібна саме для збору і аналізу інформації.

Splunk Enterprise Security

Log&Flow

Рішення забезпечують моніторинг мережі і аналіз безпеки для прискорення і більш точного виявлення загроз, реагування на інциденти і проведення розслідувань.

Cisco StealthWatch Splunk

Управління інформаційною безпекою – повний цикл робіт

Winncom Technologies реалізує необхідні етапи аудиту, планування, створення і активації СУІБ у повній відповідності з міжнародними стандартами:

Постановка завдань, виявлення області дії системи.

Аналіз бізнес-процесів та інфраструктури підприємства, оцінка відповідності міжнародним стандартам.

Аудит ризиків, створення карти загроз.

Створення відповідних процедур, розробка бізнес-процесів і документів.

Впровадження розробленої системи.

Перевірка, аудит коректної роботи.

 

© 2010-2022 Winncom Technologies. Все права защищены.
Winncom Technologies © 2022

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

  • Безпека
  • Побудова мережі
  • ЦОД
  • Бездротові рішення
  • Відеоконференцзв'язок
  • Обладнання
  • Сервісне обслуговування
  • Управління проектами під ключ
  • Все

*поля обов'язкові для заповнення.

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ І ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ

*
поля обов'язкові для заповнення.