Mobile protection

Питання безпечної експлуатації мобільних пристроїв при використанні відкритих мереж є актуальними не тільки для приватних осіб, а й для корпоративних користувачів. Компанії та організації, що підтримують стратегію BYOD, надають співробітникам можливість використовувати на роботі власні смартфони, планшети і аналогічну техніку. Захист мобільних пристроїв стає важливим елементом глобальної системи інформаційної безпеки бізнесу та некомерційних організацій.

Check Point SandBlast Mobile

Check Point SandBlast Mobile, інноваційний підхід до мобільної безпеки для iOS і пристроїв Android. Виявляє і зупиняє мобільні загрози до їх запуску. Немає значення, чи ваші дані перебувають у стані спокою на пристрої чи в процесі передачі через хмару, SandBlast Mobile у будь-якому разі допоможе захистити вас від уразливості та атак, які наражають дані на небезпеку.

Check Point SandBlast Mobile

Check Point Capsule

Check Point Capsule реалізує багаторівневу систему безпеки, яка захищає дані на мобільних пристроях завдяки безпечному доступу; запобігає внутрішньому і зовнішньому витокам даних, гарантуючи безпеку самого документа на всьому його шляху. Розширення корпоративної політики дозволяє захистити мобільні пристрої навіть тоді, коли вони знаходяться за межами мережі.

Check Point Capsule

Cisco Meraki MDM

Cisco Meraki пропонує єдине рішення, яке забезпечує уніфіковане управління мобільними пристроями, комп'ютерами Mac, ПК і всією мережею з централізованої панелі моніторингу. Забезпечення дотримання політик безпеки пристроїв, розгортання програмного забезпечення і додатків, а також дистанційне і постійне усунення неполадок на тисячах керованих пристроїв.

Cisco Meraki MDM

VMware AirWatch

Платформа VMware AirWatch Enterprise Mobility Management (EMM) забезпечує централізоване управління кінцевими пристроями, комплексну безпеку - від пристроїв до центру обробки даних, - а також підтримує тісну інтеграцію з іншими корпоративними ІТ-системами.

VMware AirWatch

Мобільна безпека - про що слід подбати

Будь-який пристрій, підключений до дротових або бездротових мереж, стикається з такими самими ризиками, як ноутбуки і стаціонарна комп’ютерна техніка. Уразливість смартфонів, планшетів часто стає причиною витоку конфіденційних даних. Крім того, незахищені від вірусів пристрої можуть підвести всю корпоративну мережу.

Які завдання вирішує мобільний захист

Надання безпечного доступу до відкритих мереж

Запобігання атак різного шкідливого ПО

 

Безпека особистих даних і корпоративної інформації, до якої надається доступ мобільному пристрою

Також можливі: контроль показу рекламних оголошень, управління додатками, які співробітники використовують для роботи з конфіденційною інформацією

 

© 2010-2022 Winncom Technologies. Все права защищены.
Winncom Technologies © 2022

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

  • Безпека
  • Побудова мережі
  • ЦОД
  • Бездротові рішення
  • Відеоконференцзв'язок
  • Обладнання
  • Сервісне обслуговування
  • Управління проектами під ключ
  • Все

*поля обов'язкові для заповнення.

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ І ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ

*
поля обов'язкові для заповнення.