Безопасность

Ефективність і стабільність бізнесу та організацій забезпечує продумана система комплексної безпеки. Для того, що протистояти фізичним і кібер- загрозам компанія повинна впровадити надійні засоби захисту інформаційних і фізичних активів. Інженери компанії Winncom Technologies накопичили великий досвід у сфері розробки, встановлення і подальшого сервісного обслуговування систем забезпечення кібербезпеки, фізичної безпеки і контролю доступу на територію підприємства. Ми впроваджуємо окремі проекти і комплексні рішення будь-якої складності на базі сучасного обладнання і технологій провідних світових виробників.

Надійні системи для захисту підприємства

Наші фахівці з систем забезпечення фізичної безпеки підберуть оптимальні рішення для різних компаній і організацій. На вибір конкретних продуктів вплинуть:

кількість співробітників підприємства;

розміри території, на якій необхідно організувати відеоспостереження і контроль доступу;

прийняті бізнес-процеси, процедури і політики безпеки компанії;

приблизна кількість відвідувачів, порядок їх доступу до різних приміщень замовника;

особливості розташування матеріальних цінностей, які вимагають ретельного захисту, а також інших важливих параметрів

При розробці проекту наша компанія детально проаналізує потреби та побажання клієнта, особливості виробничих процесів і закладений бюджет.

Контролюйте кіберзагрози

Інженери Winncom Technologies розроблять індивідуальну, продуману до дрібниць систему ІТ-безпеки. Кожен проект створюють після детального аналізу ІТ-інфраструктури замовника. Ми пропонуємо перевірені рішення та інноваційні розробки компаній-світових лідерів в області ПО і різного устаткування для забезпечення всіх рівнів кіберзахисту підприємства. Наші фахівці з кібербезпеки розробляють, впроваджують і обслуговують системи захисту будь-якої ІТ-інфраструктури, враховують побажання замовника за вартістю рішення.

Подбайте про комплексну безпеку за допомогою надійного обладнання і програмного забезпечення провідних світових постачальників.

© 2010-2021 Winncom Technologies. Все права защищены.
Winncom Technologies © 2021

ОСТАВЬТЕ ЗАЯВКУ И ВАМ ПЕРЕЗВОНЯТ

*поля обязательны для заполнения.

ОСТАВЬТЕ ЗАЯВКУ И ВАМ ПЕРЕЗВОНЯТ

*поля обязательны для заполнения.

ПОДПИШИТЕСЬ НА НАШУ РАССЫЛКУ

  • Безопасность
  • Построение сети
  • ЦОД
  • Беспроводные решения
  • Видеоконференцсвязь
  • Оборудование
  • Сервисное обслуживание
  • Управление проектами под ключ
  • Все

*поля обязательны для заполнения.