Розподілені мережі

Cisco SD WAN

Розподілені мережі: надійний і безпечний зв’язок у будь-якій точці з Cisco SD-WAN

ІТ-командам доводиться протистояти щораз складнішим викликам. Персонал компаній воліє вирішувати завдання не тільки в офісах, а для цього потрібно забезпечити оптимальну роботу бізнес-додатків при підключенні з будь-якої точки і подбати про безпеку. Навантаження на пропускну здатність мереж збільшується з ростом застосування IoT, хмарних технологій і збільшенням кількості підключених користувачів – при цьому зростає кількість загроз кібербезпеки. В результаті виникають складності управління, непередбачуваність продуктивності найбільш важливих додатків, вразливість до кібер-ризиків.

 

Meraki

Якщо вам потрібна просте в управлінні комплексне рішення для створення локальної мережі, у яке вже включена вбудована безпека, використовуйте можливості Cisco Meraki.

Лінійка продуктів представлена точками доступу, захистом периметра, комутаторами і ПО. Отримайте централізоване управління з хмари, безпеку корпоративного рівня, масштабованість, гнучкість і повну видимість у вашій мережі. Інтуїтивне ПО забезпечує аналіз роботи додатків, аналітику і статистику, які допоможуть ефективніше здійснювати взаємодію з клієнтами.

Cisco ISR 4000

Cisco ISR 4000 - універсальне рішення на базі модульної операційної системи IOS XE Software для створення корпоративної розподіленої мережі, в тому числі з використанням технології Cisco Intelligent WAN (IWAN). За допомогою Cisco IWAN здійснюється динамічна маршрутизація трафіку додатків з вибором оптимального каналу зв'язку на основі сформованої політики і з урахуванням поточного стану мережі. Це дозволяє гарантувати необхідні продуктивність додатків і конфіденційність даних, контролювати використання смуги пропускання і стан з'єднань WAN.

Крім оптимізації WAN-каналів, в рішенні об'єднані можливості уніфікованих комунікацій, підтримка корпоративних розподілених обчислень за рахунок використання серверних модулів UCS-E, засоби забезпечення мережевої безпеки. В умовах стрімкої трансформації бізнесу, зростання трафіку даних і переходу більшості бізнес-процесів в онлайн, обладнання надає необхідні швидкість, масштабованість і сервіси.

Маршрутизатори Cisco ISR 4331 та 4321 оптимально підходять для підключення офісів з вимогами до пропускної здатності від 50 до 300 Мбіт/с. Платформа передбачає поетапне збільшення функціональності і продуктивності, яку, з відновленням ліцензії, можна збільшити без апаратної модернізації і в той момент, коли це дійсно потрібно. При цьому продуктивність передбачувана і не залежить від кількості і типу налаштованих мережевих сервісів. Поділ трафіку даних, контролю і сервісів дозволяє досягати максимальної ефективності, а також забезпечувати безперервне функціонування сервісів, в тому числі в разі збою. Це дає можливість задіяти на одній платформі такі актуальні технології, як VPN, міжмережевий екран, контроль додатків, вибір маршруту, оптимізація WAN, передача голосу, відеоспостереження і т.д.

Принципи роботи платформи

Архітектура Cisco SD-WAN заснована на принципі пріоритетного застосування хмарних рішень. У рішенні площина управління і площина даних розділені, адміністрування здійснюється за допомогою консолі Cisco vManage.

Ваші ІТ-команди зможуть легко управляти WAN-з’єднаннями з єдиної панелі, налаштовувати надійне і швидке підключення до хмарних платформ, використовувати наявні можливості автоматизації. Моніторинг роботи мережі проводитися в режимі реального часу, при цьому вибір оптимального маршруту доставки додатків користувачам вибирається автоматично, а користувачам забезпечується безперебійна робота.

З Cisco SD-WAN ви отримаєте:

Підвищення продуктивності, передбачуваність роботи і високу доступність корпоративних додатків.

Розгортання мережі з потрібними підключеннями: інтернет, MPLS, 4G LTE.

Економію бюджетів за рахунок оптимізації використання дорогих каналів.

Поліпшення користувацького досвіду використання додатків завдяки можливостям динамічної маршрутизації.

Просунуту аналітику і моніторинг проблем в мережі.

Спрощення управління завдяки можливостям автоматизації та централізованого контролю через хмару.

Можливості простого і швидкого розгортання нових офісів і філій, впровадження політик по всій мережі у кілька кліків.

Комплексну безпека, вже вбудовану в платформу, для ефективного захисту користувачів, пристроїв і додатків від просунутих кіберзагроз.

Дізнайтеся більше про можливості Cisco SD-WAN від експертів

Гнучкі можливості впровадження - підберемо для вас оптимальний варіант

Вибирайте відповідну платформу Cisco SD-WAN: фізичний або віртуальний рівень, хмарні технології. Фахівці Winncom Technologies докладно проконсультують і допоможуть підібрати оптимальний варіант, який забезпечить максимальну ефективність при вирішенні завдань вашого бізнесу.

© 2010-2022 Winncom Technologies. Все права защищены.
Winncom Technologies © 2022

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

  • Безпека
  • Побудова мережі
  • ЦОД
  • Бездротові рішення
  • Відеоконференцзв'язок
  • Обладнання
  • Сервісне обслуговування
  • Управління проектами під ключ
  • Все

*поля обов'язкові для заповнення.

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ І ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ

*
поля обов'язкові для заповнення.