Сервери HPE – це високопродуктивні рішення, в яких застосовуються новітні розробки в галузі високих технологій. Всі сервери забезпечують високу обчислювальну потужність і відмовостійкість, гнучкість і масштабованість.

Rack

Сервери HPE Rack - високопродуктивні сервери, призначені для установки в стійку. Потужність і надійність серверів забезпечують безперебійну роботу при обробці великих обсягів інформації. У той же час вони відрізняються простотою і зручністю налаштування обладнання. Сервери HPE Rack оснащені функцією збереження декількох профілів налаштувань і можливістю перемикатися між ними для вирішення різного плану завдань. Сервери HPE в стійочному варіанті можуть містити до 4-х процесорів і 6 Тб оперативної пам'яті. Вони дозволяють підключати до 24 дисків різного форм-фактора з максимальним обсягом до 240 Тб. Можливості розширення дозволяють встановлювати додаткові SSD-накопичувачі, твердотільні пристрої М.2 і VMware vFlash, містять десятки роз'ємів розширення PCIe 3.0.

ProLiant DL360/DL380 Gen10 ProLiant DL560/DL580 Gen10

Blade

BladeSystem - це лінія блейд-серверів від Hewlett Packard Enterprise, яка була представлена в жовтні 2004 року. BladeSystem є частиною HP Converged Systems, які використовують загальну конвергентну інфраструктурну архітектуру для серверів, сховищ і мережевих продуктів.

HPE Blade System c3000 HPE Blade System c7000 HPE Proliant BL 460c Gen 10 HPE Proliant BL660c Gen 9 HPE Synergy 12000 Frame HPE Synergy 480 Gen10 HPE Synergy 660 Gen10 HPE Synergy

До модельного ряду входить широкий діапазон рішень – від компактних (формату Tower) і обчислювальних вузлів половинної ширини до великомасштабних модульних систем, оптимізованих для кластерних архітектур і підтримки віртуалізованих хмарних технологій.

Обчислювальна потужність серверів знаходиться в діапазоні від одноядерних моделей для компаній, що розвиваються, до багатопроцесорних багатоядерних рішень, оптимізованих для високонавантажених і ресурсномістких завдань.

Підтримка широкого асортименту програмних платформ з відкритим вихідним кодом і використання встановлених систем управління радикально знижує витрати на ліцензування, і розширює спектр застосування серверів.

Ідеальна збалансованість всіх компонентів архітектури дозволяє максимально ефективно використовувати доступні ресурси, підвищуючи рівень рентабельності і мінімізуючи час окупності моделей.

Найвища доступність і надійність представлених серверів дозволяє використовувати їх для підтримки найважливіших додатків, гарантуючи мінімізацію часу простою і експлуатаційних витрат.

© 2010-2022 Winncom Technologies. Все права защищены.
Winncom Technologies © 2022

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

  • Безпека
  • Побудова мережі
  • ЦОД
  • Бездротові рішення
  • Відеоконференцзв'язок
  • Обладнання
  • Сервісне обслуговування
  • Управління проектами під ключ
  • Все

*поля обов'язкові для заповнення.

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ І ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ

*
поля обов'язкові для заповнення.