Cisco CUWN

Уніфіковане рішення, що поєднує провідні та безпровідні компоненти. Таке рішення дозволяє компаніям гарантувати безпеку WLAN, її розгортання і управління. CUWN дозволяє створити для бездротових мереж такий самий рівень захищеності, масштабованості, надійності, зручності експлуатації і управління, до якого організації звикли під час експлуатації діючих дротових мереж.

Access Points

Access points/точки доступа

Точки доступу Cisco® Aironet® забезпечують неперевершені характеристики захищених і надійних бездротових з'єднань. Широкий асортимент точок доступу, відповідних специфічним вимогам всіх галузей, видів комерційної діяльності та топологиям мережі, як для бездротових мереж початкового рівня на підприємствах малого бізнесу, так і для рішень у великих компаніях, коли критично важливим є забезпечення покриття в тисячах різних місць розташування.

Aironet 1815 Series Aironet 1830 Series Aironet 2800 Series Aironet 3800 Series Aironet 1850 Series At-a-glance-c45-738500-1

Outdoor and Industrial Access Points

Розширює можливості підключення за межами будівлі і забезпечуйте доступ до людей, додатків і мережевих ресурсів. Зовнішні точки доступу використовують високотехнологічні рішення і виготовлені з компонентів промислового класу. Забезпечують високомасштабовуване покриття і внутрішнє з'єднання навіть в важкодоступних і небезпечних місцях. Точки доступу Aironet стійкі до температурних і погодних умов і забезпечують оптимальну роботу.

Aironet 1540 Series Aironet 1560 Series Aironet 1570 Series

Wireless LAN Controllers

WIRELESS LAN CONTROLLERS /Контролери

Контролери дозволяють скоротити загальні поточні витрати за рахунок спрощення розгортання, експлуатації мережі та управління нею. Вони дозволяють адміністраторам мереж віддалено легко і ефективно налаштовувати і контролювати від кількох штук до кількох тисяч точок доступу. Контролер необхідний для підтримки сервісів передачі голосу, сервісів визначення місцезнаходження, гостьового доступу і функцій гарантування безпеки. Крім того, точки доступу, керовані контролерами, підтримують рішення OfficeExtend, яке забезпечує захищену мобільну віддалену роботу, і рішення для повно-бездротової мережі підприємства Enterprise Wireless Mesh, яке дозволяє точкам доступу динамічно встановити бездротове з'єднання в складних для підключення місцях.

3504 Wireless LAN Controller 5520 Wireless LAN Controller 8540 Wireless LAN Controller Cisco Virtual Wireless Controller

Cisco Meraki

Cisco Meraki – хмарна архітектура, яка підтримує централізовані послуги Wi-Fi, комутації, маршрутизації, захист даних і адміністрування мобільних пристроїв.

В основі цієї архітектури лежать інтелектуальне програмне забезпечення і багатофункціональні сервіси на базі хмари, що спрощує повсякденну роботу користувачів і дозволяє впроваджувати нові програми та пристрої простіше і швидше.

© 2010-2022 Winncom Technologies. Все права защищены.
Winncom Technologies © 2022

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

  • Безпека
  • Побудова мережі
  • ЦОД
  • Бездротові рішення
  • Відеоконференцзв'язок
  • Обладнання
  • Сервісне обслуговування
  • Управління проектами під ключ
  • Все

*поля обов'язкові для заповнення.

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ І ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ

*
поля обов'язкові для заповнення.