Aruba

HPE Aruba Instant – це унікальне рішення на ринку, яке дозволяє розгорнути «бесконтролерну» мережу WiFi корпоративного рівня. Його можна легко встановити, в нього вже вбудована мережева безпека, автоматичне керування RF і достатньо інтелектуальних дій, щоб запустити повноцінне рішення без додаткового ліцензування. Бездротові точки доступу Aruba 802.11ac забезпечують чудову продуктивність Wi-Fi і готовність до розміщення – вони можуть бути і керовані контролером, і без контролера (Aruba Instant), забезпечуючи віддалений доступ в залежності від дизайну, масштабу і вашої бездротової мережі.

Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company – лінійка дротового і бездротового обладнання для мереж передачі даних корпоративного рівня.

Компанія належить до лідерів завдяки простоті реалізації рішень, подальшому обслуговуванню та розширеному функціоналу мереж Wi-Fi на обладнанні Aruba.

Переваги

Функціональне, налагоджене і масштабоване рішення Aruba Instant – мережа Wi-Fi без виділеного контролера

На більшість комутаторів діє довічна гарантія

На маршрутизатори і комутатори не потрібно купувати ліцензії, весь функціонал доступний відразу

Точки доступу Aruba

Точки доступу Aruba забезпечують швидку і стабільну бездротову передачу даних в корпоративній мережі. Aruba пропонує як прості пристрої для надання базового функціоналу мережі Wi-Fi, так і дуже потужні для мереж з високою щільністю користувачів і швидкостями до 1,73 Гбіт/с, а також захищені моделі для роботи поза приміщенням.

Контролери

Контролери забезпечують централізоване управління бездротовими точками доступу. Крім своєї основної функції вони підтримують WIDS/WIPS, можуть виконувати роль VPN-концентраторів, а також міжмережевих екранів з підтримкою трансляції мережевих адрес (NAT) і фільтрації на рівні додатків. Aruba пропонує контролери як для невеликих офісів, які підтримують до 16 точок доступу, так і для великих проектів – до 2000 точок доступу і до 32 тис. клієнтів.

Комутатори Aruba

Портфель комутаторів Aruba дозволяє підібрати оптимальне за функціоналом і ціною рішення для завдання будь-якого масштабу.

© 2010-2022 Winncom Technologies. Все права защищены.
Winncom Technologies © 2022

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

  • Безпека
  • Побудова мережі
  • ЦОД
  • Бездротові рішення
  • Відеоконференцзв'язок
  • Обладнання
  • Сервісне обслуговування
  • Управління проектами під ключ
  • Все

*поля обов'язкові для заповнення.

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ І ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ

*
поля обов'язкові для заповнення.