Aviat Networks - експерт у сфері радіорелейного зв'язку

Компанія Aviat Networks надає широкий спектр бездротового обладнання, рішень і послуг для операторів мобільного та фіксованого телефонного зв’язку, операторів приватних мереж, державних установ, транспортних і муніципальних підприємств, структур громадської безпеки та операторів широкомовних систем по всьому світу.

Split решения

Платформи Eclipse

Платформи Eclipse - оптимізовані для створення мереж, а не просто з'єднань «точка-точка».

Eclipse™ Packet Node Intelligent Node Unit (INU) - високомодульний і масштабований внутрішній блок з перевіреною надійністю, який зараз працює в найбільших і найбільш важливих мережах у світі.

Вдосконалений інтерфейс Ethernet/IP

Eclipse INU включає комутатор Ethernet операторського класу, який забезпечує класифікацію трафіку, призначення пріоритетів трафіку QoS, підтримку VLAN і оптимізацію Ethernet для підвищення пропускної здатності. Параметри синхронізації Synch-E (G.8262) і IEEE1588v2 підтримують гнучкий перехід мережі від гібридних мереж TDM до мереж IP.

Гібридна архітектура

Eclipse забезпечує мережеву міграцію через комплексну архітектуру гібридного TDM + IP з повною вбудованою підтримкою застарілих TDM (DS1 / DS3 і OC3) і нового трафіку Ethernet/IP без інкапсуляції або емуляції для максимальної ефективності та мінімальної затримки.

Eclipse

All outdoor рішення

На противагу сучасним великим, важким і дорогим радіостанціями E-діапазону, Aviat (WTM 3300, WTM 4000) є першими продуктами діапазону 70-80 ГГц з вбудованою невидимою антеною, яка робить їх легшими на одну п'яту і наполовину зменшує показник споживання енергії в порівнянні з іншими конкурентами зовнішніх рішень (outdoor) радіостанцій Ethernet.

WTM3300 WTM 4000

Обладнання, яке випускає компанія Aviat Networks, працює в частотних діапазонах від 4 до 40 ГГц, діапазон пропускних спроможностей варіюється від одного E1 до декількох STM-1, підтримується передача всіх типів трафіку – від голосового до трафіку IP-мереж. Устаткування відповідає стандартам FCC, TIA, CEPT, ITU, ETSI і MEF.

Компанія є одним зі світових лідерів у виробництві рішень бездротового транспорту для мереж нового покоління, зокрема, WiMAX. Вона має більш ніж двадцятирічний досвід розробки та впровадження радіорелейних рішень у найбільших операторів зв’язку, а також є активним учасником форуму Metro Ethernet Forum (MEF) і засновником групи MEF Mobile Backhaul Group. Компанія пропонує оптимальне рішення для передачі трафіку Ethernet по бездротових каналах зв’язку – радіорелейну станцію Eclipse. Eclipse є єдиним радіорелейних рішенням, сертифікованим форумом MEF.

© 2010-2021 Winncom Technologies. Все права защищены.
Winncom Technologies © 2021

ОСТАВЬТЕ ЗАЯВКУ И ВАМ ПЕРЕЗВОНЯТ

*поля обязательны для заполнения.

ОСТАВЬТЕ ЗАЯВКУ И ВАМ ПЕРЕЗВОНЯТ

*поля обязательны для заполнения.

ПОДПИШИТЕСЬ НА НАШУ РАССЫЛКУ

  • Безопасность
  • Построение сети
  • ЦОД
  • Беспроводные решения
  • Видеоконференцсвязь
  • Оборудование
  • Сервисное обслуживание
  • Управление проектами под ключ
  • Все

*поля обязательны для заполнения.