ШВИДКІ І БЕЗПЕЧНІ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО ХМАРНИХ РОБОЧИХ НАВАНТАЖЕНЬ ЗА ДОПОМОГОЮ CISCO SD-WAN І ПРЯМОГО ПІРИНГА CISCO UMBRELLA

adminComments off.

Все більше і більше компаній по всьому світу переносять свої найбільш важливі для бізнесу робочі навантаження і додатки в хмару.
При цьому для багатьох головним завданням залишається отримання максимально безпечного і швидкого підключення до інтернету з мінімальною затримкою. Однак інтернет-трафік часто зазнає атак.

Secure Access Service Edge (SASE) закладає основу, яка допоможе клієнтам адаптувати хмарну модель обслуговування мережевої безпеки на основі політик. Інтеграція Cisco SD-WAN і Umbrella дає можливість мережам отримувати безпечний доступ до хмарних робочих навантажень і додатків SaaS із виділенням ресурсів в один дотик, забезпечуючи гнучкість розгортання і оптимізовану продуктивність.

Ядро інтернету – це магістраль тисяч провайдерів інтернет-послуг (internet service providers, ISP), які складають загальну структуру топології інтернету. Точки обміну трафіком (Internet Exchange Points, IXP) функціонують як виїзди на магістралі, дозволяючи багатьом мережам обмінюватися трафіком, скорочуючи при цьому загальний шлях. Тепер створення точок присутності (Points of Presence, POP) поряд з IXP означає, що мережі можуть створювати більше пірингових взаємозв’язків, але при цьому найбільш цінні з них встановлюються постачальниками інтернет-послуг першого рівня в ядрі інтернету.

Кількість POP не завжди збільшує швидкість. Клієнти можуть помилково припускати, що затримка з’єднання зменшується, коли POP вендора фізично розташована ближче до POP постачальника інтернет-послуг, яка служить точкою підключення для мережі і пристроїв клієнта. При цьому забезпечення найкоротшого шляху між ISP і вендором може вимагати надмірно великої кількості проміжних зупинок через відсутність пірингу або транзитного взаємозв’язку.

Топологія інтернету і географічне положення користувачів з ПК або мобільними пристроями в роумінгу постійно змінюються, тому Cisco Umbrella використовує anycast-маршрутизацію, дозволяючи кожному серверу на кожній POP оголошувати ту саму IP-адресу в усьому світі. Це дозволяє клієнтам завжди підключатися до однакової IP-адреси – незалежно від мінливої топології інтернету або географічного положення.

У Cisco Umbrella є прямий піринг від регіональних центрів обробки даних з понад 1000 мережевих операторів (ASN), в тому числі провідних постачальників послуг, постачальників SaaS і IaaS, а також з більш ніж 20 регіональними центрами обробки даних по всьому світу, кількість яких збільшується до 32. Завдяки прямому пірингу шлях клієнтів до потрібних додатків стає безпечним, також досягається висока продуктивність і низька затримка.

Ця інтегрована архітектура передбачає легку автоматизацію і забезпечує створення безпечних з’єднань за лічені хвилини. Серед переваг – уніфікований контроль і оркестровка для розгортання корпоративної сегментації і оптимізації роботи додатків завдяки передбачуваній продуктивності і контролю затримки в глобальних сервісах SASE.

Крім того, клієнти Cisco отримують перевагу використання ліцензій Cisco DNA Premier для платформи управління Cisco SD-WAN, vManage, для програмного визначення своїх з’єднань хмари з мультихмарою, а також інтеграції SaaS і Cisco Umbrella для хмарної безпеки і прямого піринга.

Posted in: Блог
© 2010-2022 Winncom Technologies. Все права защищены.
Winncom Technologies © 2022

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

  • Безпека
  • Побудова мережі
  • ЦОД
  • Бездротові рішення
  • Відеоконференцзв'язок
  • Обладнання
  • Сервісне обслуговування
  • Управління проектами під ключ
  • Все

*поля обов'язкові для заповнення.

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ І ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ

*
поля обов'язкові для заповнення.