Наша компанія стала першим в СНД партнером Cisco, який отримав нагороду «Transformation Partner of the Year».

MariaComments off.

Winncom Technologies – «Партнер року в галузі Трансформації»!

Наша компанія стала першим в СНД партнером Cisco, який отримав нагороду «Transformation Partner of the Year».

Вручення нагороди відбулося в Лас-Вегасі (США) на партнерській конференції Cisco Partner Summit.

Ця нагорода засвідчила значний внесок компанії Winncom Technologies в трансформацію інформаційних технологій всього регіону. Компанія Cisco високо оцінила наші бізнес-практики в галузі інноваційних процесів, архітектурних досягнень і стратегічних програм, а також пошук нових можливостей і реалізацію нових ефективних підходів до роботи з замовниками.

«Cisco пишається роботою з провідними партнерами для того, щоб ефективно реалізовувати завдання з цифрової трансформації і впроваджувати передові рішення, орієнтовані на успіх клієнтів, – сказала Венді Марс (Wendy Mars), Президент представництва Cisco в регіоні EMEAR (Європа, Близький Схід, Африка, Росія).

«Ця висока нагорода стала реальністю тільки завдяки старанній роботі всієї нашої команди з реалізації інноваційних технологій і рішень. Багато років будучи Золотим Партнером Cisco і плідно співпрацюючи з Cisco Systems в усіх аспектах партнерської роботи, ми завжди прагнемо створювати унікальні продукти для бізнесу наших замовників, підтримуючи тренд з цифрової трансформації ринку нашого регіону», – поділився Андрій Тах, Виконавчий Віце-Президент в регіоні Центральної Азії, Казахстану і України.

Глобальні нагороди, що присуджуються на партнерському саміті Cisco, показують досягнення найбільш видатних партнерів в кожному зі світових регіонів, де працює Cisco. Всі нагороди присуджуються після дослідження і спільного вирішення Cisco Global Partner Organization і Президентів регіональних представництв.

, ,
Posted in: Новини
© 2010-2022 Winncom Technologies. Все права защищены.
Winncom Technologies © 2022

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

  • Безпека
  • Побудова мережі
  • ЦОД
  • Бездротові рішення
  • Відеоконференцзв'язок
  • Обладнання
  • Сервісне обслуговування
  • Управління проектами під ключ
  • Все

*поля обов'язкові для заповнення.

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ І ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ

*
поля обов'язкові для заповнення.